BLOG
YORUMLAR
İLETİŞİM
MENÜ
Biyosid Market Ekranlara Uyumlu Tasarım

Sahibinden hakkımızdaki düşünceleri :

3 yıla yaklaşan çözüm ortaklığımızda hem e ticaret sitemizde hem kurumsal sitemizde gece gündüz demeden 7 gün 24 saat ulaşılabilir olarak bizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmayan çalışma anlayışınız için teşekküler.

Her isteğimizde her ihtiyacımızda hızlı çözümlerinizle ve yaptıgınız işe verdiginiz önemle aldigımız hizmetten oldukça memnunuz .

Butun irternet sitelerinin tek düze oldugu günümüzde özgün tasarımlarınızla ve ekrana göre otomatik uyarlanabilir sayfa tasarımınızla diğer firmalardan oldukça önde oldugunuz aşikar.

Tüm bü iş ortaklığımızın artarak devam etmesi ve bu heyecan ve işinize önem veren çalışma anlayışınızın artarak devam etmesi dileğiyle.

SATIN ALMADAN ÖNCE İNCELEYİN
TALEP GÖNDER
Dijitic
E-Ticaret Veya Normal Kurumsal Bir Web Sitenizin Telif Haklarının Yapan Kişiye Ait Olduğunu Belgelendirilebilir Şekilde Sunulmasını Ve Bu Belgenin Olup Olmadığını Mutlaka Sorunuz Ve Belgeli Şekilde Garanti Verenleri Tercih Ediniz.
Google Chrome
Eklentimizi Yükleyerek Sitemizdeki Ürünlerimizi , Kampanyalarımızı Ve Fırsatlarımızı Anlık Alabilmek İçin Eklentimizi Yükleyebilirsiniz.
Mobil Uygulamalar
APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ
GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ
Bizi Takip Edin
 • Bültene Kaydolun
  Dijitic Web Yazılım Teknolojileri
  Bayraktar Mh. Koza 1 Cd. Öykü Apt. No : 142 / 7 Gop. Çankaya / ANKARA
  0850 532 76 28
  satis@dijitic.com.tr
  0850 532 76 28
  BİLGİ
  GİZLİLİK & GARANTİ
  ÇÖZÜM ORTAKLARI
  FAALİYETLERİMİZ
  İletişim Sayfaları
  Dijitic- 2017 © Dijitic - Tüm hakkı saklıdır.   Bonus KartVisaMasterCardMaestroAmerican Express