BLOG
YORUMLAR
İLETİŞİM
MENÜ
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Üye olabilmek için öncelikle "Yeni Üyelik İçin" yazan butona tıklayıp Üye Kayıt sayfamızdan bilgileri eksiksiz olarak doldurarak üye olabilirsiniz.
Üye eposta adresinizi değiştirmek için öncelikle "Hesabim" yazan butona tıklayıp "Kişisel Bilgilerim" alanı altındaki e posta alanından mavi altı kesik çizgili yazının üzerine tıkladığınızda önünüze açılacak yazı alanına girmek istediğiniz e posta adresini girerek onayladığınız an e posta adresiniz değiştiriliş olacaktır.

NOT : Daha önceden eklenen Fatura Bilgilerim / Teslim Bilgilerim alanındaki girilen e posta değişmeyecektir onlarıda aynı şekilde değiştirebilirsiniz.
Üye şifrenizi değiştirebilmek için öncelikle "Şifre İşlemleri" alanına geçip yeni şifrenizi ve tekrar onaylamanız için 2 (iki) text alanınada aynı şifreyi girerek değiştir butonuna tıklamanızda şifreniz değiştirilecektir.
Üye profil resminizi değiştirebilmek için öncelikle "Logo İşlemleri" alanına geçip "Resim Seç" butonuna tıklayarak önünüze açılan alandan yüklemek istediğiniz resmi seçerek "KAYDET" butonuna tıklayarak resim yükleyebilirsiniz.Yükleme işleminden sonra profil resmini seçmek için yüklenen resim üzerindeki onay butonuna tıklayarak profil resmi olarak seçebilirsiniz.Silmek için ise çöp kutusu botununa tıklayarak önünüze açılan alanda evet butonunu tıklayarak yüklediğiniz resimi silebilirsiniz.

NOT : Yüklediğiniz resimleri profil resimi haricinde sadece web site yöneticileri görebilir.Uygun olmayan resimleri yöneticiler silebilirler.
Üyelik iptal ve kişisel verilerin silinmesini istemeniz durumunda öncelikle web siite yöneticilerimize başvurabilirsiniz istenilen kimlik bilgileri veya kimlik fotokopisi gibi geçerli belgeleri isteyebilme hakkı bulunmaktadır.Gerekli evrak veya istenilen bilgileri temin ettikten sonra en kısa sürede kişisel bilgileriniz silinecektir.
YARDIM SAYFALARI
İLETİŞİM SAYFALARI
SAYFALAR
SATIN ALMADAN ÖNCE İNCELEYİN
TALEP GÖNDER
Dijitic
E-Ticaret Veya Normal Kurumsal Bir Web Sitenizin Telif Haklarının Yapan Kişiye Ait Olduğunu Belgelendirilebilir Şekilde Sunulmasını Ve Bu Belgenin Olup Olmadığını Mutlaka Sorunuz Ve Belgeli Şekilde Garanti Verenleri Tercih Ediniz.
Google Chrome
Eklentimizi Yükleyerek Sitemizdeki Ürünlerimizi , Kampanyalarımızı Ve Fırsatlarımızı Anlık Alabilmek İçin Eklentimizi Yükleyebilirsiniz.
Mobil Uygulamalar
APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ
GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ
Bizi Takip Edin
 • Bültene Kaydolun
  Dijitic Web Yazılım Teknolojileri
  Bayraktar Mh. Koza 1 Cd. Öykü Apt. No : 142 / 7 Gop. Çankaya / ANKARA
  0850 532 76 28
  satis@dijitic.com.tr
  0850 532 76 28
  BİLGİ
  GİZLİLİK & GARANTİ
  ÇÖZÜM ORTAKLARI
  FAALİYETLERİMİZ
  İletişim Sayfaları
  Dijitic- 2017 © Dijitic - Tüm hakkı saklıdır.   Bonus KartVisaMasterCardMaestroAmerican Express
  LiveZilla Live Chat Software